Dacă eşti tânăr şi vrei să intri în Echipa Esrom Serv All, trimite-ne un cv la office@esromauto.ro. Suntem nerabdători să te cunoaştem! Noi îţi oferim mediu dinamic de lucru şi interesant, alături de o echipa tânără şi entuziastă.

Depune-ţi cv-ul pentru funcţia de:

Lucrător comercial Front Office

Descrierea postului
  • derularea activităţilor de vânzare a produselor-serviciilor şi încasarea corectă a contravalorii acestora
  • menţinerea relaţiilor cu clienţii
  • asigurarea respectării standardelor si procedurilor firmei

Cerinţe

  • Minim studii medii
  • experienţa în activitatea comercială-service auto / service roti constituie un avantaj
  • persoană adaptabilă şi cu un dezvoltat spirit de echipă, responsabilă, cinstită şi serioasă, rezistentă la stress.

Oferta noastră

  • Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată, salariu fix + tichete de masă.
  • Bonusuri pentru pentru performanta.

MECANIC SERVICE ROȚI VULCANIZATOR

Descrierea jobului
  • efectuarea operațiunilor specifice schimburilor/reparațiilor de anvelope/roți în service-ul auto
  • întocmire/completare fișe de lucru
Candidatul ideal
  • mecanic service roți sau muncitor necalificat cu posibilitatea de calificare, studii minime.
  • bun cunoscator sau pasionat de automobile
  • fire dinamică, sociabilă, comunicativă
  • seriozitate și bun simț
  • corectitudine și loialitate
  • experiența constituie un avantaj